MKPUBLIKACJE
MKPUBLIKACJE

MKPUBLIKACJE to firma z doświadczeniem, która od kilkunastu lat z sukcesami wspiera swoich Klientów w procesie pisania wzorów prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych, itp. Oferowana przez nas pomoc jest kompleksowa, dzięki czemu służymy radą i pomocą na każdym etapie tworzenia tekstów naukowych. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam dobór odpowiednich narzędzi tak, aby Klient mógł odnieść sukces. Charakteryzuje nas zdecydowanie indywidualne podejście do każdego Klienta. Odpowiadamy za pisane przez nas teksty, dlatego na życzenie naszych Klientów korygujemy je zupełnie bezpłatnie aż do ich finalnej akceptacji. Dla MKPUBLIKACJE sukcesem jest zadowolenie i komfort naszych Klientów.

Nasza firma pomoże Państwu zaoszczędzić dużo czasu i pracy oferując swoje usługi redaktorskie, edytorskie na każdym etapie edukacji. Bogate doświadczenie i wiedza z pewnością okażą się niezastąpione. Nasze materiały nie stanowią gotowej pracy. Są tworzone indywidualne na Państwa potrzeby, nie zaś kopiowane z Internetu.

W swojej działalności nie dopuszczamy plagiatów ani kopiowania innych prac. Każdy tekst jest oryginalny. Bez względu na koszt wszystkie nasze teksty pisane są na wysokim poziomie merytorycznym. Dzięki temu każdy Klient otrzymuje dobrą pracę po atrakcyjnej cenie. Nasze prace charakteryzuje cena adekwatna do jakości oraz wykonanie przez osobę kompetentną i doświadczoną. U nas zawsze masz gwarancję terminowości, autentyczności i prywatności. Zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy Klientów, którzy powracają lub polecają nas innym – zadowolony Klient to najlepsza referencja naszej rzetelności.

Zakres naszej pomocy:

Wypunktowanie Dobór tematu pracy
Wypunktowanie Redagowanie wzorów prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich, zaliczeniowych i innych
Wypunktowanie Sporządzanie planów pracy / konspektów
Wypunktowanie Dobór oraz sporządzanie literatury (bibliografii)
Wypunktowanie Kompletowanie materiałów
Wypunktowanie Tworzenie prezentacji multimedialnych
Wypunktowanie Pomoc w badaniach empirycznych
Wypunktowanie Przygotowywanie ankiet, przeprowadzanie badań oraz ich całościowa analiza
Wypunktowanie Korekta napisanych materiałów
Wypunktowanie Techniczne wykończenie pracy zgodnie z wymogami
Wypunktowanie Inne (zapytaj)

Misja firmy

Pełne zadowolenie oraz komfort naszych Klientów jest misją działania firmy MKPUBLIKACJE, dlatego satysfakcjonuje nas jedynie pełna, finalna akceptacja tekstu ze strony Klienta. Za napisany przez nas tekst, zgodnie z ustalonym uprzednio planem, całkowicie odpowiadamy.

Dlaczego my?

Nasz zespół redaktorów gwarantuje Ci:
Wypunktowanie Obszerną wiedzę z różnych dziedzin naukowych
Wypunktowanie Długoletnie doświadczenie
Wypunktowanie Rzetelność
Wypunktowanie Uczciwość
Wypunktowanie Szeroki zakres usług
Wypunktowanie Możliwość negocjacji cen
Wypunktowanie Stałą cenę w trakcie realizacji zamówienia
Wypunktowanie Dotrzymanie ustalonego terminu
Wypunktowanie Wysoką jakość tekstu
Wypunktowanie Wykonanie bezpłatnych poprawek
Wypunktowanie Stały kontakt z serwisem w najdogodniejszych formach (drogą e-mailową oraz telefoniczną)
Wypunktowanie Bezpieczeństwo współpracy z firmą, a nie osobą anonimową
Wypunktowanie Anonimowość
Wypunktowanie Zapytanie ofertowe do niczego Państwa nie zobowiązuje

Nasz serwis jest gwarantem najwyższej jakości. Każdego Klienta traktujemy bardzo poważnie i staramy się jak najlepiej zaspokoić jego potrzeby. Dokładamy wszelkich starań, by nasza współpraca jak i produkt końcowy były na jak najwyższym poziomie. Nasze ceny odzwierciedlają jakość świadczonych usług a jednocześnie są „na kieszeń” każdego studenta. Przez lata zbudowaliśmy doświadczenie, profesjonalizm i niezawodność, który spełnią wszelkie Państwa oczekiwania w najlepszy możliwy sposób.

Działamy na rynku od wielu lat, zaufało nam już tysiące Klientów. Zawsze realizujemy to, co obiecujemy i nasze materiały cechuje najwyższa nieporównywalna do konkurencji jakość. Dzięki takiej strategii jesteśmy pionierami w wielu aspektach. Nasi Klienci wracają do nas i polecają swoim znajomym. To jest największym potwierdzeniem naszej uczciwości i rzetelności. Ciężko zapracowaliśmy na naszą reputację i nie pozwolimy jej zepsuć.

Wypunktowanie Zaufaj nam !

Czy kiedykolwiek zastanawiali się Państwo ile czasu potrzeba do napisania odpowiedniej pracy? Nawet jeśli będziecie Państwo wprawieni w pisaniu, to z pewnością wiecie, że napisanie kilkustronicowego eseju wymaga czasu. Jest to czas, który można wykorzystać w inny sposób: ze znajomymi, rodziną, pracując lub ucząc się.

Dzięki naszemu doświadczeniu możecie Państwo liczyć, że spełnimy wszystkie Wasze oczekiwania w rozsądnym terminie. Podejmując się napisania materiału gwarantujemy otrzymanie zamówienia na czas.

Jeśli kiedykolwiek będziecie mieć Państwo pytania lub potrzebować pomocy w trakcie realizacji zlecenia, piszcie lub dzwońcie. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Oferujemy przystępne ceny dla każdego rodzaju prac oraz szereg korzystnych rabatów dla nowych i powracających Klientów.

Wypunktowanie Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wszelkie dodatkowe informacje pod nr tel.:  +48 664 600 900 lub e-mail:  mk@mkpublikacje.pl

MKPUBLIKACJE

Kontakt

  • +48 664 600 900
  • mk@mkpublikacje.pl

Adres

MKPUBLIKACJE

ul. Powst. Styczniowych 2A/50
09-407 Płock

NIP: 888-136-85-88
REGON: 911319334

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio