MKPUBLIKACJE

Referencje

Zadowolony i powracający Klient to najlepsza wizytówka każdej firmy. Nasza firma posiada wielu stałych Klientów, którzy często polecają nas swoim znajomym. Nasze wzory na prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie i inżynierskie są oceniane bardzo wysoko. Po realizacji zlecenia prosimy o wystawienie komentarza oceniającego nasz Serwis, współpracę z nami oraz realizację zlecenia.

Sprawdźcie Państwo co sądzą o nas osoby, które skorzystały już z naszych usług pisania wzorów prac dyplomowych, licencjackich czy magisterskich:

1. /Adam, Warszawa/
Dobra jakość za rozsądną cenę. Bardzo podoba mi się styl pisania i doskonałe formatowanie w Wordzie. Ja bym sobie z tym nie poradził. Miałem dużo wątpliwości, więc zasypywałem ich pytaniami. Zostałem potraktowany poważnie, wszystko mi wyjaśnili i zachęcili do współpracy. Widać, że dobrze zorganizowany Serwis. Daje możliwość śledzenia postępów pracy w trakcie realizacji zlecenia.

2. /Anna, Gdańsk/
Bardzo odpowiada mi jakość tekstów, które otrzymałam. Z pewnością będę korzystać z tego Serwisu w przyszłości. Osoba pisząca przed przystąpieniem do pracy zadała mi kilka pytań wyjaśniających kwestie, o których wcześniej nie pomyślałam, a było to faktycznie istotne. Profesjonalizm w każdym calu. Jestem zadowolona z przebiegu współpracy, wszystko było dobrze zorganizowane i zgodne z ustalonymi terminami.

3. /Jacek, Bydgoszcz/
Serwis godny polecenia, Zamówione opracowanie oceniam na 5. Dobry kontakt, profesjonalny tekst. Bez zastrzeżeń. Naprawdę dobra robota.

4. /Milena, Kraków/
Miałam sporo poprawek do wykonania w mojej pracy i zleciłam ich wykonanie Serwisowi. To był doskonały pomysł. Dzięki profesjonalnej korekcie, moja praca była naprawdę dopracowana. Osoba, która się ze mną kontaktowała była bardzo pomocna. Uzyskałam szybkie i konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania. Po prostu jasne reguły gry. Działanie jak typowy sklep internetowy, płacisz, czekasz i odbierasz towar.

5. /Iwona, Toruń/
Wszystkie moje wymagania były wliczone w cenę. Otrzymałam wzór pracy licencjackiej na wysokim poziomie. Serwis rzeczywiście kładzie nacisk na jakość. Doskonały, szybki kontakt, uwzględniono moje wszystkie wymagania. Dobrze zorganizowany, podzielony na etapy. Na każdym etapie mogłam nanosić poprawki i zgłaszać uwagi do pracy. Wszystko zostało wykonane w ramach wcześniej ustalonej ceny.

6. /Jarosław, Wrocław/
Zaskoczyła mnie jakość otrzymanego opracowania, oczywiście pozytywnie. Bardzo dobry kontakt z Serwisem, szybko i sprawnie. Jasne zasady, bez komplikacji. Polecam!

                                                                                                          Serdecznie zapraszamy do współpracy! 

MKPUBLIKACJE

Kontakt

  • +48 664 600 900
  • mk@mkpublikacje.pl

Adres

MKPUBLIKACJE

ul. Powst. Styczniowych 2A/50
09-407 Płock

NIP: 888-136-85-88
REGON: 911319334

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio